با حضور عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط:

بررسی مسائل و مشکلات کشتارگاه های دام و طیور شهرستان شوط

بررسی مسائل و مشکلات کشتارگاه های دام و طیور شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه بررسی مسائل و مشکلات کشتارگاه های دام و طیور شهرستان شوط با حضور فرماندار شهرستان ، روسای ادارات مرتبط و مسئولین کشتارگاه ها در محل فرمانداری برگزارشد.

فرماندار شهرستان شوط:

سلامت مردم یکی از مهمترین مسایلی است که نمی ‌توان به‌ سادگی از کنار آن گذشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه بررسی مسائل و مشکلات کشتارگاه های دام و طیور شهرستان شوط  با حضور فرماندار شهرستان ، روسای ادارات مرتبط و مسئولین کشتارگاه ها در محل فرمانداری برگزارشد.

 فرماندار شهرستان شوط دراین جلسه بیان داشت؛ حمایت از تولید و رونق تولید و پاسخگویی به مشکلات واحدهای تولیدی و ایستادگی در برابر تنش های بازار ناشی از تحریم‌های ظالمانه وظیفه تمام تولیدکنندگان و مسئولین می باشد.

عبدالهی اصل به کارگیری راهکارها و اقدامات سریع  جهت رفع موانع موجود بر سر راه تولید را بسیار مهم عنوان کرد و گفت :توجه و رسیدگی جدی به تولید کنندگان و حمایت از آنها  که میتواند بهبود در امور مختلف بخصوص افزایش اشتغال و رونق اقتصادی را بهمراه داشته باشد و زمینه های پیشرفت را فراهم کند، لذا انتظار داریم مسئولین در این راه مضایقه نکنند و همگی نقش موثر خود را در تحقق رونق تولید ایفا کنند

فرماندار شهرستان شوط بر امنیت وسلامت افراد اشاره کرد و گفت: سلامت مردم اولویت اصلی ما است و نظارت بر عرضه دام در محل کشتارگاه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام شود.

وی کار در این حوزه را بسیار حساس و مهم دانست و افزود: مسایل بهداشتی و مرتبط با تضمین سلامت مردم یکی از مهمترین مسایلی است که نمی ‌توان به‌ سادگی از کنار آن گذشت.

فرماندار شوط کنترل، نظارت و حفظ سلامت فرآورده‌های دامی و همچنین سلامت مصرف ‌کنندگان را از اولویت‌های اصلی است اقدامات انجام شده در این حوزه هابایستی با جدیت صورت گیرد.

لازم به ذکر است پس از بحث و بررسی پیرامون موضوعات دستور جلسه و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات هر یک از اعضای این کارگروه، به منظور تسهیل و تسریع در روند حل مشکلات کشتارگاه های دام و طیور، تصمیمات مقتضی اتخاذ و دستورات لازم صادرشد.