نشست مشترک فرماندار شهرستان با شهردار و شورای اسلامی شهرشوط

نشست مشترک فرماندار شهرستان با شهردار و شورای اسلامی شهرشوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط طی نشستی با شهردار و اعضای شورای شهر شوط با محوریت اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا توسط شهرداری درمحل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط طی نشستی با شهردار و اعضای شورای شهر شوط با محوریت اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا توسط شهرداری درمحل فرمانداری برگزار شد.


◽️فرماندار شهرستان شوط در این جلسه همدلی و همراهی مجموعه مدیریت شهری و اجرایی شهرستان را مهم‌ترین رمز موفقیت مجموعه شهری عنوان کرد و افزود: باید اتحاد و همدلی در راستای منافع مردم استمرار داشته باشد چراکه توفیق مدیریت شهر در گرو هم‌افزایی است.

◽️وی گفت: سخت‌کوشان شهرداری، مجموعه مدیران شهری و مردم سه ضلع مهم مدیریت شهری محسوب می‌شوند که اگر این سه ضلع با هم همکاری داشته باشند قطعا آن شهر نیز توسعه می‌یابد.

◽️عبدالهی اصل گفت: با توجه به شیوع کرونا و نگرانی شهروندان از ابتلا به این بیماری، مجموعه مدیریت شهری در تمامی حوزه‌ها به ویژه حوزه‌های خدماتی به شهروندان، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار داده است و براساس ظرفیت‌ها و امکانات موجود، تمهیدات لازم در جهت مقابله با این ویروس اندیشیده که جای تقدیر و تشکر دارد.

◽️شهردار شوط در ادامه خاطر نشان کرد:در راستای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش آن با توجه به شدت انتشار ویروس و به منظور تامین سلامت شهروندان، پارک ها و مراکز تفریحی، مبلمان شهری ، مساجد، تاکسی ها و  اتوبوسها درسطح منطقه توسط عوامل خدمات شهری منطقه ضدعفونی کامل کرده تا مردم در این مکان های عمومی با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

◽️محمدزاده تصریح کرد: در حال حاضر  برای اجرای مانورسراسری با همکاری سپاه جهت ضدعفونی معابر شلوغ و پرتردد و اماکن پرازدحامی که امکان ضدعفونی گسترده دارند، هستیم و  آن را اجرایی خواهیم کرد. به‌طور کلی در این زمینه این آمادگی از سوی شهرداری وجود دارد و هر زمان که لازم باشد انجام خواهد شد.