جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان شوط

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد دهه فجر  شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه ،رییس دادگستری،دادستان،معاون فرماندار،بخشداران ،شهرداران و روسای ادارت شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط:

درایام بزرگداشت دهه فجر باید اقدامات وعملکرد نظام وانقلاب و دولت در معرض افکار عمومی قرار بگیرد/برنامه های دهه فجر امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی کامل اجرا خوهد شد/امسال طرحهای خوبی در زمینه عمران و آبادانی شهرستان انجام گرفته که با بهره برداری از آنها مردم از این فرصت ها استفاده خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد دهه فجر  شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه ،رییس دادگستری،دادستان،معاون فرماندار،بخشداران ،شهرداران و روسای ادارت شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه با بیان این مطب که درایام بزرگداشت دهه فجر باید اقدامات وعملکرد نظام وانقلاب و دولت در معرض افکار عمومی قرار بگیرد و اعتماد و امید مردم بیشتر شود.

عبدالهی اصل تصریح کرد: باید با برنامه ریزی و هماهنگی کامل دستگاهها، برنامه های دهه فجر امسال را  با توجه به شرایط کرونایی و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی، باشکوهتر از سالهای قبل برگزار نماییم و اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بخصوص نسل جدید تبیین و تشریح کنیم.

فرماندار شهرستان شوط یادآور شد: برای دهه فجر امسال طرحهای خوبی در زمینه عمران و آبادانی شهرستان انجام گرفته که با بهره برداری از آنها مردم از این فرصت ها استفاده خواهند کرد.

عبدالهی اصل گفت : شایسته است در این ایام مبارک در کنار فضاسازی وتزئین میادین ، خیابانها و اماکن عمومی ، با استفاده از ظرفیت فضای مجازی ابتکارات جدیدی در اجرای برنامه های دهه فجر در شهرستان داشته باشیم.

عبدالهی اصل در ادامه به تشریح مهمترین ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان پرداخت و گفت: به منظور هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و برگزاری باشکوه ویژه برنامه های دهه فجر ۲۰ کمیته از جمله؛ بسیج، اصناف و بازاریان، کارگری و کارآفرینی ، هیات‌های مذهبی، ارتباطات و اطلاع‌رسانی، مساجد و تشکل‌های اسلامی، ایثارگران، زنان و خانواده، دانشجویی، فرهنگیان و دانش‌آموزی، نهادها و سازمان‌های مردم نهاد، کودک و نوجوان، ورزش و جوانان، روستایی و عشایری، فرهنگی و هنری، فضاسازی و مدیریت خدمات شهری، نیروی انتظامی ، امنیت و پشتیبانی ، حوزه و روحانیت و قوه قضائیه تشکیل شده است.