به مناسبت روز دامپزشکی:

فرماندار شهرستان شوط از اداره دامپزشکی شهرستان بازدید کرد.

فرماندار شهرستان شوط  از اداره دامپزشکی شهرستان بازدید کرد.
همزمان با ۱۴ مهرماه صورت گرفت: فرماندار شهرستان شوط به مناسبت روز دامپزشکی با حضور در این اداره با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار ایفای نقش توسط کارکنان اداره دامپزشکی در راستای خدمت به سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام را جهادی دانست و اظهار داشت : با تلاش شبانه روزی کارکنان دامپزشکی و فعالیت هایی که در زمینه کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام انجام میدهند علاوه بر توسعه دامپروری در تأمین سلامت مردم نقش مهمی را ایفا میکنند.

🔹حسن عبدالهی اصل بیان داشت : بدون شک بنیان نهادن چهاردهم مهر ماه به عنوان روز دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی است.

🔹وی در ادامه به اهمیت جایگاه دامپزشکی اشاره کرد و گفت:کار کنترل دام را در شهرستان بسیار مهم بوده و  با توجه به کنترل و افزایش دام سالم در شهرستان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و نیاز به دقت زیاد دارد ومی توان با افزایش اطلاعات مردم و بخصوص دامداران جلوی خیلی از کمبودها را گرفت .

🔹در این دیدار دکتر اسماعیلی  رئیس دامپزشکی شهرستان به ارائه گزارش کاری و برنامه های پیشرو پرداخت و همچنین کارکنان دامپزشکی نیز در فضای صمیمی به ارائه نقطه نظرات و مشکلات موجود جهت ارائه خدمت بیشتر و بهتر به مردم پرداختند.