فرماندار شوط: هفته دولت ویترین تلاش‌های صادقانه دولت در عمران و آبادانی کشور است

فرماندار شوط:  هفته دولت ویترین تلاش‌های صادقانه دولت در عمران و آبادانی کشور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:

فرماندار شوط در سخنرانی خطبه های قبل از نماز جمعه شوط که بمناسبت هفته دولت برگزار شد به ارایه گزارش عملکرد دولت در سطح کشور در حوزه مختلف از جمله؛بخش کشاورزی،اقتصاد،انرژی،بیمه،بهداشت،ورزش....پرداخت؛افزود:ما در این هفته فرصت را مغتنم می شماریم تا اینکه گوشه ای از خدمات دولت محترم را به سمع ونظر شما مردم بزرگوار ولایت مدار شهرستان برسانیم.

شهروز بابازاذه گفت: هفته دولت فرصت خوب وارزنده ای است که ضمن تبیین و انعکاس خدمات دولت محترم در جهت اعتماد سازی میان خادمان ،خدمتگزاران و مسئولان با مردم تلاش کنند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در این هفته  نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و حماسه اقتصادی را به منصه ظهوررسانده و زمینه های رشد وپیشرفت روزافزون کشور را درحیطه های مختلف به ویژه در زمینه گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی و اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی مدیریت جهادی فراهم آورند.

فرماندار شوط تصریح کرد:همه برخوردهای غیر جوانمردانه کوچکترین تأثیری در پیشبرد انقلاب اسلامی نداشته و هر روز به عزت جمهوری اسلامی افزوده میشود چون امثال شهیدان رجایی و باهنر به رهبری امام راحل  سنگ بنایی را چیده بودند که هیچ ابرقدرتی چه در داخل و چه در خارج  کشور نمی تواند خللی در اراده ملت بوجود بیاورد.

بابازاده افزود:در هفته دولت امسال در شهرستان شوط تعداد 31 پروژه عمرانی وطرح تولیدی بااعتبار 90 میلیارد تومان افتتاح ومورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی عنوان کرد:نقش امروز ما ترویج ادامه راه این دو شهید و رسالت بزرگشان در جامعه است،  علی رغم تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی حاکم بر کشور، خوشبختانه امسال شاهد رشد قابل توجه و خوبی در افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در زمینه های مختلف در سراسر کشور به مناسبت هفته دولت هستیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط گفت: خدمت به مردم در برابر عظمت و ایثارگری‌های شهدا ناچیز است، خصوصیات شهیدان رجایی و باهنر در خدمت به مردم و ولایت‌پذیری الگو وسرمشق بسیار مناسبی برای دولت‌ می باشد.

وی دشمنان ایران اسلامی در همه حال در فکر ضربه به امت اسلامی هستند اما با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و بیداری مردم با شکست مواجه شده اند،گفت:اجرای سیاستهای ابلاغی توسط مقام معظم رهبری ودولت مردمی درجهت تلاش برای اشتغالزایی وپیشرفت اقتصادی، دستورکار ادارات شهرستان است.

بابازاده هفته دولت ویترین تلاش‌های صادقانه دولت در عمران و آبادانی کشور است افزود:دستاوردهای دولت باید به خوبی در این هفته به سمع و نظر مردم و شهروندان برسد، پروژه هایی که به صورت کامل آماده بهره‌برداری بودند را به ستاد هفته دولت معرفی کردند و از افتتاح طرح هایی که آمادگی لازم را برای بهره برداری ندارند و یا بدون هماهنگی بوده، ممانعت بعمل آوریم

وی افتتاح پروژه های شاخص شهرستان در هفته دولت با حضور مقامات استانی و مدیران کل انجام خواهد شد،  گفت: شناسایی ظرفیتهای موجود،چالشها،توانمندیها وراهکارهای مناسب برون رفت از چالشها وتلاش برای رسیدن به کیفیت مطلوب خدمت رسانی به مردم شریف، در راس امور و ملاک عمل ما دراین شهرستان بوده است.

فرماندار شوط به پروژه های در دست اجرا اشاره کرد، گفت: در بخش آب با بهره داری و ساخت تصفیه خانه جدید  شماره 4 ماکو تا آبان ماه  امسال به بهره برداری خواهد رسید و نیاز این شهرستان بویژه در شهر شوط را برآورده می سازد و گازرسانی در روستاهای بخش مرکزی  شوط از جمله بابور عجم – بابور کرد و دیزج طویل در حال اجرا بوده و به لحاظ گردشگری،آبگرم معدنی و بازارچه مرزی مسکن مهر را هم از منطقه آزاد پیگیر هستیم تا راه اندازی کنیم.