با حضور فرماندار

برگزاری اولین شورای اداری شهرستان شوط در سال 98

برگزاری اولین شورای اداری شهرستان شوط در سال 98
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با محوریت تبیین شعار سال ۹۸ با حضور فرماندار ،امام جمعه و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد. .

اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط در سال 1398 با حضورفرماندار،امام جمعه بخشداران ، اعضای شورای تامین و شورای اداری در محل  سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، به مهمترین اولویت های شهرستان شوط در سال جدید اشاره کرد. وی ادامه داد: رونق تولید در شهرستان شوط از طریق جذب سرمایه گذار ،کاهش معضل بیکاری و توسعه اشتغال و افزایش سرمایه های اجتماعی و بالاخص رونق محصولات طبیعی و سالم شهرستان شوط از اولویت‌های مهم سال ۹۸ است.فرماندار شهرستان شوط  ضمن تشکراز فعالیتهای مدیران خصوصا درایام آغازین سال در قالب ستاد نوروزی، سخنانی را ایراد کردند. وی اظهار داشت نامگذاری سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری سرلوحه مسئولین قرار گیرد و دستگاه ها و بخش های اجرایی با یستی به امر تولید و اشتغال متمرکز شوند .عبدالهی اصل نیز در این جلسه بیان کرد: بارندگی‌های اخیر رحمت الهی بود و بایستی این نعمت الهی را به فرصت تبدیل کردتا برای برنامه ریزی های درست و پیش بینی های آینده. فرماندار شهرستان شوط به استعدادها و ظرفیت های بالای شهرستان شوط اشاره کرد و گفت: شناسایی و بررسی این ظرفیت ها و استفاده بهینه از آن ها می تواند در تحقق رونق تولید در بخش های مختلف مثمر ثمر باشد. نماینده عالی دولت در شهرستان شوط در ادامه از بخشداران و دهیاران و دستگاه های مربوطه  خواست کشاورزان را به بیمه نمودن محصولات شان تشویق نمایند.عبدالهی اصل در این ارتباط گفت: بیمه محصولات کشاورزی، با توجه به تغییرات آب و هوایی و حوادث پیش بینی نشده، ضروری است. فرماندار شوط ترغیب روستاییان به بیمه کردن مساکن روستاییان را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: موضوع بیمه منازل باید به‌طور جد موردتوجه قرار گیرد تا روستاییان بتوانند در مواجه با حوادث احتمالی ضرر وارده خود را دریافت کنند.

امام جمعه شهر شوط هم در این جلسه با اشاره به نامگذاری شعار امسال با عنوان رونق تولید، گفت: شرط تحقق این شعار،کار کردن همه دستگاه ها در کنار مردم بصورت کار جهادی  می باشد.وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال 98 گفت : سال 98 سال جهادی بوده و آغاز چله بعدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این راستا بایستی همه باهم  و دست در دست در رونق تولید با کار جهادی  از مسیر سنتی به سمت مکانیزه شدن حرکت کرد. حجت الاسلام والمسلمین جباری  افزود: اجرای رونق تولید با به کار گرفتن سرمایه‌ها برای تولید و صادرات، ایجاد اشتغال برای جوانان، رعایت الگوی مصرف اجرایی می‌شود

در پایان جلسه شورای اداری شهرستان شوط ، مصطفی زمانی به عنوان معاون فرماندار این شهرستان معرفی شد .