جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت در شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط :جلسه کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت در شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم و مسئولان با یکدیگر در جهت افزایش میزان امنیت شهرستان، تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم این امر را محقق کنیم لازم است تا شیوه های تعاملی را دنبال کرده و همکاری های لازم را در این خصوص داشته باشیم.
 
حسن عبدالهی اصل با تاکید بر رعایت الزامات حفاظتی توسط ادارات، بیان داشت: سازمان ها و دستگاه های اجرایی در بحث ایمن سازی ادارات و مجموعه هایی که تحت مدیریت شان است، باید اهتمام لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: هدف اصلی ما در سطح شهرستان شوط در حوزه مبارزه با سرقت، اطلاع رسانی عمومی و بروز به مردم در خصوص شیوه های سرقت و برنامه ریزی در راستای مقابله و کاهش این معضل اجتماعی می باشد.

عبدالهی اصل در پایان جلسه آسیب شناسی کاهش سرقت ها و پیگیری موضوع آگاه سازی مردم، شناسائی نقاط آسیب پذیر و آگاه سازی و پیشگیری از سرقت توسط دستگاه های متولی در سطح شهرستان اجرا و نتیجه را به کمیسیون اعلام دارند