جلسه ستاد پایش سامانه‌های حمل و نقل شهری شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه ستاد پایش سامانه حمل و نقل شهری شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه، بخشداران، شهرداران و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.

جلسه ستاد پایش  سامانه حمل و نقل شهری شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه، بخشداران، شهرداران و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در جلسه ستاد پایش سامانه‌های حمل و نقل شهری جهت ساماندهی سوخت با اشاره به راه‌اندازی سامانه "سپند" جهت کنترل و پایش سرویس‌های مدارس عنوان کرد: تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس‌ها این پایگاه است که در شهرداریها انجام میگیرد.

وی ادامه داد: خودرو‌ها برای اجرایی شدن هم باید در سامانه سپند ثبت نام کنند و کار ارزیابی پیمایش آن‌ها انجام می‌شودتا هماهنگی‌های لازم برقرار شود.

حسن عبدالهی اصل  تصریح کرد: سرویس‌های مدارس  و سایر ناوگان حمل و نقل مجاز به افزایش قیمت نیستند و مسئولان این موضوع را کنترل می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: این طرح به منظور ایمن سازی ناوگان حمل و نقل ویژه دانش آموزان جهت صیانت از جان آنها و به حداقل رساندن آسیب های ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی اجرایی می شود.

عبدالهی اصل افزود: تامین سوخت ادوات کشاورزی باید به درستی صورت گیرد تا کشاورزان دچار بحران ناشی از کمبود سوخت نگردند.

فرماندار شهرستان شوط بر پایش مستمر وضعیت حمل و نقل عمومی ونظارت برقیمت خدمات این حوزه وهمچنین با افزایش سهمیه برای برخی از گروهها مانند مسافر کش های شهری وروستایی تاکید کرد.