جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط برگزار شد

آخرین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان با حضور فرماندار در محل فرمانداریبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شوط به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان خواستار تهیه سناریو و برگزاری مانور ها توسط دستگاهای اجرایی شد و افزود: با این اقدام علمی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان با برنامه‌ ریزی و اقدام موثر نسبت به بررسی و انجام موارد پیشگیرانه برای کاهش خسارات احتمالی در مواقع بحران تمهیدات لازم را فراهم کنند.

وی اولویت بندی امور مربوط به بحران را ضروری دانست و اضافه کرد: لازم است دستگاه های خدمات رسان ضمن تجهیز به امکانات جدید، و کنترل دوره ای، هرلحظه آماده باشند تا با مدیریت بهتر در حوادث، امداد رسانی مطلوب انجام شود.

عبدالهی اصل گفت: شهرستان ما در حوزه آموزش باید قوی تر عمل کند و با راه اندازی کلاس ها و برگزاری کارگاه های آموزشی و استفاده از کارشناسان مجرب، باعث افزایش سطح آگاهی متوالیان کنترل بحران شود.

فرماندار شوط اذعان داشت: انتظار می رود مسئولین شهرستان با همراهی مردم در هنگام بروز حوادث، خود کنترل حوزه مربوطه را به دست بگیرند و حضور نزدیک در صحنه داشته باشند تا عمق بحران را درک کنند و با تلاش بیشتری خدمات رسانی نمایند.

در ادامه جلسه اعضای ستاد مدیریت بحران نظرات و دیدگاههای خود را ارائه نموده و مصوباتی در این زمینه اتخاذ شد.