برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه نشست ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضورفرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسولین شهرستان در محل فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط:

بر اعلام و اجرای برنامه های ادارات و همچنین انعکاس ایده ها و اقدامات در قالب تقویم دفاع مقدس به دبیرخانه ستاد تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه نشست ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضورفرماندار ،امام جمعه و  جمعی از مسولین شهرستان در محل فرمانداری شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط نیز در این جلسه گفت: همه دستگاه بر اعلام و اجرای برنامه های ادارات و همچنین انعکاس ایده ها و اقدامات در قالب تقویم دفاع مقدس به دبیرخانه ستاد تاکید کرد و گفت:برای اجرایی باید برای اجرای بهتر مناسبت های ملی و مذهبی در سطح شهرستان با این ستاد همکاری داشته باشند.

وی  افزود: هدف از تشکیل این ستاد برنامه ریزی برای مناسبت های مختلف در طول سال و هچنین ساماندهی و جلوگیری از موازی کاری برنامه های ادارات مختلف است.

عبدالهی اصل خاطرنشان کرد: نسل جوان بعنوان آینده‌سازان کشور باید از فعالیت‌های ملی و مذهبی و افتخارات ایران اسلامی آگاه بوده و از آن به عنوان نقشه راه برای سعادتمندی خود و جامعه در زندگی بهره گیرند.

فرماندار شهرستان شوط در پایان گفت : همه جلسات و برنامه ها برای مناسبت های مختلف باید توسط کمیته های این ستاد اجرا شود.

سرهنگ رمضانی با بیان اینکه برای همه مناسبت ها جلسه هماهنگی در سطح شهرستان برگزار می شود و متناسب با آن برنامه ریزی می شود، افزود:  بر اساس تدابیری که در سطح کلان اندیشیده شده امسال برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر شروع و تا پابان سال ادامه خواهد داشت.

وی تشریح کرد:  ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سراسر کشور به صورت متمرکز و در استان به ریاست استاندار و در شهرستان ها به ریاست فرماندار و دبیری فرمانده سپاه شهرستان تشکیل می شود.

در ادامه فرمانده ناحیه سپاه شوط به ارائه برنامه های خود در گرامی داشت چهل سالگی دفاع مقدس و حمایت همه جانبه از برنامه های پیش بینی شده در ستاد چهل سالگی دفاع مقدس استان پرداختند.