جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در شهرستان شوط با حضور فرماندار،مدیرگردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و اعضای ستاد در فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان شوط قبل از  ظهر امروز با حضورفرماندار ،مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و  اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای میزبانی از مسافران نوروزی اظهار داشت: با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب تلاش می شود که به نحو شایسته ای از میهمانان نوروزی استقبال شود.

حسن عبدالهی اصل  افزود: کلیه دستگاه های عضو این ستاد در امور مختلف اعم از خدمات جاده ای، بهداشت و سلامت، اسکان و امنیت با ھماھنگی با این ستاد موظف هستند تا در راستای ارائه خدمات به مسافران اوقات خوشی را برای هموطنان به ارمغان بیاورند.

وی بیان داشت: در راستای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان شوط می توان با شناساندن و معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان در ایام نوروز زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.

 فرماندارشهرستان شوط اظهار کرد:با توجه به حجم بالای مسافرت‌های نوروزی در حوزه شهرستان شوط عوامل راهداری و پلیس راه تدابیر لازم را برای سفری مطمئن در ایام نوروز برای هم وطنان وهمشهریان فراهم نمایند.

در ادامه این جلسه پس از مرور مصوبات و ارائه نقطه نظرات اعضای ستاد بر تشکیل ستاد‌های فرعی در بخش‌ها تاکید و نظارت بر نحوه توزیع و قیمت کالا‌ها - بازدید از رستوران‌ها - استقرار و آماده باش پایگاه‌های اورژانس بین راهی - استقرار و آماده باش هلال احمر - تامین سوخت مورد نیاز و تعیین کشیک‌ها و تجهیز مدارس جهت اسکان مهمانان نوروزی، اصلاح خط کشی و تابلوها ایمنی و ساماندهی چادرهای هلال احمر و راه اندازی کمپ برای اسکان مسافران و آماده مساجد بین راهی با همکاری و هماهنگی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی تاکید شد.