🔻برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و با حضور معاون فرماندار و مدیر فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو و بخشداران و اعضای کارگروه برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:49
جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی با موضوع کنترل کاهش آسیب های اجتماعی در محلات به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:47
◾️بررسی مسائل و مشکلات زمین های وقفی شهرستان شوط
مسائل و مشکلات زمین های وقفی شهرستان شوط با حضور فرماندار و معاونین اداره کل اوقاف و امورخیریه استان و ادارات متولی شهرستانی در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 14 مرداد 1399 ساعت 13:46
◾️برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کروناشهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ پنجمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 13:42
◾️برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی نمودن قانون هوای پاک و تکالیف دستگاه های مربوطه در تحقق اهداف پیش بینی شده در موارد ۲۲ و ۲۷ قانون فوق
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه اجرایی نمودن قانون هوای پاک و تکالیف دستگاه های مربوطه در تحقق اهداف پیش بینی شده در موارد ۲۲ و ۲۷ قانون فوق الذکر با حضور معاون فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 13:40
فرماندار و رییس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط:
تاکید بر ضدعفونی مراکز پرتراکم و عمومی شهرها
با عنایت به شدت بیماری ویروس کرونا در روزهای اخیر در سطح استان و پیرو ابلاغیه های قبلی پروتکل بهداشتی مصوب وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ؛
  • شنبه 11 مرداد 1399 ساعت 13:38
◾️برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط 👈به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور روسای کمیته های چهارگانه شورای مبارزه با مواد مخدر .
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور روسای کمیته های چهارگانه شورای مبارزه با مواد مخدر در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 11 مرداد 1399 ساعت 13:37
پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط بمناسبت روز عرفه و فرا رسیدن عیدسعیدقربان
عبدالهی اصل فرماندار شهرستان در پیامی روز عرفه و عیدسعید قربان را تبریک گفت.
  • پنج شنبه 9 مرداد 1399 ساعت 13:35