🔻حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شوط و عرض تسلیت بمناسبت درگذشت دو سرباز وطن در حادثه دیشب
◾️دیدار فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری و دادستان شهرستان شوط و دیدار با سرهنگ فکری فرمانده انتظامی شهرستان شوط
  • شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 09:01
◾️پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط بمناسبت روز پزشک
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، “حسن عبدالهی اصل” فرماندار شوط به مناسبت سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا، روز پزشک را به جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی به خصوص پزشکانی که در شهرستان خدمت می کنند تبریک گفت.
  • شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 08:57
◾️برگزاری جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ ششمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا با حضور فرماندار و امام جمعه و اعضای ستاد درمحل فرمانداری برگزار شد.
  • جمعه 31 مرداد 1399 ساعت 08:53
◾️ پیام تسلیت فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی فرارسیدن ماه محرم، شهادت سرور و سالار شهیدان اسلام امام حسین(ع) را به همه شیعیان تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 08:56
اطلاعیه زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی
به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی می رساند با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با جهاد دانشگاهی استان، مقرر گردیده معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور جهت تحویل و کنترل پرونده اولیه با همراه داشتن مدارک زیر در مکان و زمان تعیین شده حضور بهم رسانند.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 08:50
دیدار مدیر کل غله استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛در پی اعتراض تعدادی از نانوایان شهرستان و با پیگیریهای فرماندار شهرستان شوط با دعوت از مدیرکل غله استان در خصوص کیفیت آرد و مرغوبیت نان نشستی با حضور اعضای کارگروه آرد و نان و گندم و تعدادی از نانوایان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 08:47