فرماندار شهرستان شوط: با بهره برداری از فضاهای بهداشتی و درمانی شهرستان شوط مجموع سرانه فضاهای بهداشتی به دوبرابر افزایش یافته است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،حسن عبدالهی اصل در جریان مصاحبه با صدا و سیمای شهرستان شوط گفت : در راستای توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی در شهرستان شوط اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است .
  • دوشنبه 10 دی 1397 ساعت 09:27
دیدار بخشداران و دهیاران شهرستان شوط با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و عرض تبریک به ایشان جهت انتصاب جدیدشان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :بخشداران و دهیاران بخشهای مرکزی و قره قویون شوط با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط دیدارو عرض تبریک به ایشان جهت انتصاب جدیدشان
  • شنبه 8 دی 1397 ساعت 13:13
پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به مناسبت ارتحال مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی
سرپرست فرمانداری شهرستان شوط در پیامی ارتحال مجاهد نستوه حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  • جمعه 7 دی 1397 ساعت 13:11
با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین؛مراسم معارفه «حسن عبدالهی اصل» به عنوان فرماندار شهرستان شوط برگزار شد
مراسم معارفه فرماندار شهرستان شوط با حضور مصطفوی معاونت محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:، امروز صبح هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و حجت الاسلام جباری امام جمعه شوط، قایم مقام منطقه آزاد ماکو و معاونت مدیریت توسعه منطقه آزاد ماکو و مدیر کل حراست منطقه آزاد و جمعی از مدیران و روسای ادارات و معتمدین شهرستان "حسن عبدالهی اصل "به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 12:59
جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شوط با حضور عبدالهی اصل فرماندار و حسینی رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان غربی
🍃برگزاری جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با حضور فرماندار ،امام جمعه ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و هیات امنا در محل فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت 13:08
جلسه کارگروه شورای آرد و نان شهرستان شوط با حضور سرپرست فرمانداری شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،صبح امروز با حضور حسن عبدالهی اصل سرپرست فرمانداری و اعضای کارگروه جلسه شورای آرد و نان شهرستان شوط در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  • چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت 13:07
🔸همایش بزرگ پرسش مهر سازمان منطقه آزاد ماکو
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، همایش بزرگ پرسش مهر سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور فرماندار ،امام جمعه،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ،مدیران آموزش و پرورش شهرستان های شوط و ماکو و پلدشت و مدیران مدارس و دانش آموزان به میزبانی شهرستان شوط در محل سالن ولایت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  • سه شنبه 4 دی 1397 ساعت 14:15
🍁چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان
🔸شوط: چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط،چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با حضور فرماندار شهرستان شوط و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 4 دی 1397 ساعت 09:52
برگزاری کمیسیون امنیت کارگری شهرستان شوط با حضور عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و اعضای کمیسیون
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، چهارمین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 4 دی 1397 ساعت 09:51
جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان شوط با حضور سرپرست فرمانداری و اعضای کمیسیون
کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان به ریاست عبدالهی اصل سرپرست فرمانداری و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد .
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 14:34