🔻 جلسه پیشگیری ، کنترل و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان

🔻 جلسه پیشگیری ، کنترل و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان
جلسه هماهنگی پیشگیری ، کنترل و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط برگزار شد.

 جلسه هماهنگی پیشگیری ، کنترل و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط برگزار شد.

 عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط دراین جلسه بر همکاری تمام مردم عزیز و فرهیخته این شهرستان تاکید کرد و گفت :خانواده ها از ترددهای غیر ضروری در بازار جدا پرهیز نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط تاکید کرد : مردم با ماندن در خانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا با سربازان گمنام عرصه سلامت همکاری کنند ، همچنین با تمام افرادی که سلامت مردم را به مخاطره بیاندازند برخورد خواهد شد.

 وی با بیان اینکه تمام امکانات ظرفیتهای شهرستان در خدمت مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا قرار گرفته است . افزود تمام مسولین شهرستان همدل و یک صدا در کنار مسولین بهداشت و درمان هستند ، تاکید شده  مدیران مرتبط شهرستان در آمادگی قرار گیرند و مرخصی و ماموریتهای غیر ضروری را لغو کنند .  

 عبدالهی اصل بر همکاری بازار و اتحادیه ها این شهرستان در تعطیلی مغازه ها تاکید کرد  و افزود: اتحادیه زرگران وبنگاهداران اتومبیل اعلام کرده اند تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند ، تعداد کثیری از واحد های صنفی در بخش های مختلف اعم پوشاک و بنگاه های معاملاتی املاک داوطلبانه تعطیل کرده اند ، همچنین فردا دراین زمینه جلسه ای با اعضای اتاق اصناف و تمام اتحادیه ها شهرستان برگزار  و تصمیمات لازم گرفته خواهد شد .

 فرماندار شهرستان شوط با تاکید بر اینکه بازار بطور مرتب بازرسی و رصد میگردد تا مردم وسایل ضروری خود را تهیه بفرمایند . اطمینان داد : مشکلی برای تامین اقلام مورد نیاز آن‌ها در شهرستان وجود ندارد، می‌توانند مانند قبل نیازهای روزانه خود را تامین کنند و نباید از این بابت نگران باشند.

 وی از خیرین ارجمند ، جوانان ، مردم فهمیم شهرستان واز فعالین رسانه و فضای مجازی که با ایجاد کمپینها و گروههای مختلف در این روزهای حساس با مطالب خوب در ایجاد نشاط و امید و همبستگی عمومی با تمام قوا  تلاش میکنند قدردانی کرد و خاطر نشان ساخت :آقای دکتر قربانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بعنوان دبیر شورای هماهنگی پیشگیری از ویروس کرونا ، خبرها و مطالب لازم را در اختیار مردم و رسانه ها قرار میدهند . مجددا تاکید می شود مردم به شایعات توجه نکنند.