جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان شوط

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان شوط
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان شوط #با حضور فرماندار شهرستان شوط و بخشداران و مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان به ریاست ” حسن عبدالهی اصل فرماندار و با حضور بخشداران و سایر اعضا در سالن فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تسلیت رحلت پیامبر اسلام و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) اظهار داشت: سیزده آبان هر سال یادآور رشادت‌ها و شهادت‌های عزیزانی است که طول دوران انقلاب و نیز پیروزی انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط فضای سیاسی کشور را بسیار حساس خواند و خاطرنشان کرد  امسال هم با توجه به مواضع خصمانه و سخنان رئیس‌جمهور گستاخ آمریکا برای تحریم بیشتر ملت ایران، لازم است همه اقشار مردم به ویژه جوانان در راهپیمائی روز ۱۳ آبان که روز استکبارستیزی است حضوری پررنگ داشته باشند.

حسن عبدالهی اصل اظهار داشت: حضور آگاهانه مردم در این روز به استکبار جهانی نشان می دهد که آنها توان مقابله با اقتدار نظام اسلامی ایران را ندارند.

وی با بیان این مطلب که امسال نیز همچون سالهای گذشته این مراسم باید به نحو احسن و با شکوه تر برگزار شود، خاطر نشان کرد: تمام ارگانها، نهادها و اقشار مختلف مردم شهرستان در کنار دانش آموزان در این مراسم حضوری پرشور داشته باشند.

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری راهپیمایی 13 آبان مقرر شد راهپیمایی راس ساعت 30/10 روز دو شنبه مورخ 13 آبان 98  از مقابل مسجد جامع شروع خواهد شد.