فرماندار شهرستان شوط در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرامی داشت.

فرماندار شهرستان شوط  در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط: فرماندار شهرستان شوط در پیامی چهاردهم اسفند ماه سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را گرامی داشت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از بزرگترین جهات معنوی خدمت به خلق الله ، خدمت به انسان های محروم است ، امری خدا پسندانه که ایزد منان این توفیق را تنها نصیب خوبان روزگار می کند.

تأسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی ر(ره) در سال ۵۷ یکی از برکات و دست آوردهای انقلاب اسلامی است که با هدف خدمت به محرومان و مستمندان جامعه تشکیل شد.

 کمیته امداد امام خمینی (ره) عرصه پرفتوح و شکوهمند فداکاری و ایثارگری انسانهای بصیری است که همتشان و شعارشان و وظیفهایی که برای خودشان انتخاب کرده اند، کمک رسانی به مستضعفان است تا ترقی و تعالی جامعه انسانی رارقم زنند .

تاسیس این نهاد که همواره پیام آور نیکوکاری و حفظ کرامت خانواده ها و نماد حس نوعدوستی و خدمت به محرومان جامعه بوده است،نقش بسزایی در کاهش فقرومحرومیت جامعه داشته است.
اینجانب  ضمن گرامیداشت  سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)  و هفته احسان و نیکوکاری، این روز را به تلاشگران این عرصه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض  می  نمایم و امید است در پرتو عنایات حق تعالی و با الهام از رهنمودهای امام راحل (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه با هم در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه و نقش کمیته امداد درراستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش گام برداریم.

حسن عبدالهی اصل –فرماندار شهرستان شوط