با ریاست فرماندار؛

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط به ریاست حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به پدیده شوم مواد مخدر و مسائل و مشکلاتی که برای خانواده و جامعه به همراه دارد بیان داشت: بهترین راه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر، فرهنگ‌سازی است و تحقق آن به حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی، متولیان و خانواده ها نیاز دارد.

عبدالهی اصل گفت:سازمان های مردم نهاد و روحانیت و انجمن‌ها از بزرگترین و بهترین ظرفیت برای مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد هستند که وظیفه داریم با همراهی ادارات شهرستان از آن‌ها در جهت تحقق کاهش آسیب‌های اجتماعی حمایت کنیم.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدرشهرستان شوط افزود: برگزاری نمایشگاه ها ،کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و افزایش آگاه‌سازی نسل جوان ونوجوان ازمضرات موادمخدر باید مورد توجه جدی مسئولان امر قرار گیرد.

دراین جلسه سایر اعضا نیز گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و نظرات و برنامه های خودرا در زمینه مقابله ،پیشگیری و درمان  بیان نمودند.