جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط

جلسه شورای ترافیک شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛ جلسه شورای ترافیک به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط با محوریت طرح ایمن سازی ترافیک شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط امروز صبح  در جلسه شورای ترافیک شهرستان که در محل فرمانداری ترتیب یافته بود،اظهار داشت: بحث ترافیک و فرهنگ سازی آن جز کارهای اصلی و زیر بنایی مجموعه‌ در سطح شهرستان‌ است و تمام مسئولین ادارات به ویژه مسئولینی که عضو شورای ترافیک هستند می‌بایست مسائل و مشکلات ترافیکی را با دغدغه بررسی کنند.

حسن عبدالهی اصل افزود: نخاله‌های ساختمانی متأسفانه شرایط بدی برای مبلمان شهری ایجاد کرده اند که نیاز است در این زمینه شهرداری با اختصاص مکانی با درج تابلوی مشخص اقدامات لازم را مدنظر داشته باشد.

وی با اشاره به ساماندهی ماشین های سنگین در شهر شوط تصریح کرد: با اجرای این طرح شاهد کاهش ترافیک در سطح شهر و تسهیل در عبور خواهیم بود که امید است محل مناسبی برای این قشر از جامعه در نظر گرفته شود.

عبدالهی اصل  در حضوص حل مسائل و مشکلات طرح ایمن سازی جاده بین المللی در حوزه شهرستان شوط بیان کرد: بی توجهی به این محور و رفع نشدن موانع و مشکلات آن می تواند خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی برای شهروندان داشته باشد و نارضایتی مردم را نیز موجب شود.

فرماندار شهرستان شوط گفت: اصلاح سرعت گیرهای سطح شهرستان ، نصب علائم هشدار دهنده در  شهرها و روستاها، ساماندهی تقاطع ها در محورهای روستایی، نرخ کرایه تاکسی های درون شهری و برون شهری، نصب نیوجرسری در محور سه راهی شوط و غیره در دستور کار اعضای کارگروه شورای ترافیک قرار گیرد.