با حضور فرماندار شهرستان شوط

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان شوط

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،صبح امروز جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته قوه قضاییه با حضور فرماندار ،رییس دادگستری و دادستان و تعدادی از روسای ادارات شهرستان در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان شوط

👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،صبح امروز جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته قوه قضاییه با حضور فرماندار ،رییس دادگستری و دادستان و تعدادی از روسای ادارات شهرستان در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

عبدالهی اصل در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله بهشتی، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به مسئولان حوزه قضا در شهرستان تبریک گفت و افزود: فعالان دستگاه قضایی تلاشگران واقعی عرصه عدالت هستند که با مجموعه خدماتی که انجام می دهند، آرامش و امنیت را به جامعه هدیه می کند.

فرماندارشهرستان شوط بابیان اینکه برگزاری برنامه‌های هفته گرامیداشت قوه قضائیه نیازمند تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها است، اظهار داشت: تمامی دستگاه‌های اجرایی می بایست در هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های هفته گرامیداشت قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش همکاری کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط گفت: وجود اتحاد، همدلی و تعامل بسیار خوب میان مسئولان شهرستان بویژه فرمانداری و دادگستری، بستر ارائه خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات شهرستان را فراهم کرده است.

رئیس دادگستری شهرستان شوط نیز با اشاره به بیانات امام راحل در خصوص شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی برای مردم ایران یک امت بود و هریک از شهدای فاجعه هفتم تیر از بزرگان نظام بودند و نقش و سهم مهمی در پیشبرد نظام داشتند؛ هفته قوه قضائیه بهانه ای است که با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی دین خود را به آنها ادا کنیم و از کنار آنها به راحتی نگذریم.

عباس نژاد در خصوص برنامه های سال ۹۹ ستاد گرامیداشت هفته قوه قضاییه افزود: هفته قوه قضاییه فرصتی برای ارائه تازه ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه قضا است تا با بررسی اقدامات انجام شده، عزمی دوباره برای برنامه ریزی های نوین و حرکت های سازنده ایجاد شود.

در ادامه جلسه پس از بررسی های لازم برنامه های اجرایی هفته قوه قضائیه، دیدار با امام جمعه شهرستان، غبارروبی مزار مطهر شهدا، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه قضایی، برگزاری مراسم زیارت عاشورا، برگزاری جلسه دیدار عمومی رئیس دادگستری و دادستان عمومی شهرستان شوط با مردم و .. از جمله برنامه های مورد نظر برای این هفته بود که تصویب شد.