برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط

برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرماندای شوط؛جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای ستاد در فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای ستاد در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط

فرماندار شوط با اشاره به شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: بازرسی از واحدهای تولیدکننده مواد ضدعفونی‌کننده و داروخانه‌ها به‌منظور جلوگیری از ایجاد جو روانی به‌صورت جدی دنبال می‌شود.

حسن عبدالهی اصل با اشاره به ضرورت حضور مؤثر اصناف و تشکل‌های تولیدی و صنفی در پیاده سازی برنامه‌های تنظیم بازار شب عید افزود: تمامی واحدهای صنفی و تشکل‌های تولیدی باید همچون همیشه، یاری‌رسان ما در اجرای سیاست‌های در نظر گرفته شده برای تأمین و توزیع به موقع کالاها باشند و بر این اساس، شرایطی را فراهم نمایند تا کالاها به موقع، با قیمت و کیفیت مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسد.

وی درباره تأمین اقلام اساسی شب عید گفت: در تأمین میوه شب عید،گوشت،شکر ،برنج و غیره هیچ گونه مشکلی نداریم و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است.

فرماندار شوط در پایان ضمن اشاره به ضرورت استمرار بازرسی و نظارت های مشترک، اصناف، صنعت و معدن و بهداشت ،اظهار امیدواری کرد و افزود: با سیاست های دولت در ایام عید نوروز ثبات و آرامش بیشتری بر بازار حاکم شود و فروشندگان با رعایت قانون و انصاف و خریداران با الگوی صحیح مصرف،اجازه ندهند دلالان و سودجویان نبض بازار را به دست گیرند.