💢گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری

💢گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری
بمناسبت گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری مدیر و پرسنل اموزش و پرورش با فرماندار دیدار کردند.

بمناسبت گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری ،مدیر و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان شوط با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل کار ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:  به مناسبت روز معلم ،مدیر آموزش پرورش  به همراه  معاونین و معلمین با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کردند.

عبدالهی اصل  فرماندار در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری اظهار داشت؛ بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ای در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود.
وی افزود: باید در راستای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و تربیت انسانهای کارآمد در جامعه از همه ظرفیتها و فضاهای آموزشی شهرستان استفاده کرد.
فرماندار شهرستان  به عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان شوط در فضاهای آموزشی اشاره کرد و گفت :  وضعیت شهرستان در حوزه آموزش بسیار مطلوب بوده است ، بطوری که یک سالن ورزشی و 5 مدرسه با 32 کلاس درس افتتاح و 13 مدرسه با 56 کلاس درس گلنگ زنی شده و دبیرستان شبانه روزی دخترانه شهر شوط هم در حال تکمیل و تجهیز می باشد.
وی افزود :برای اجرای این طرحها اعتباری بالغ بر 250میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و بنیاد برکت و بنیاد علوی و خیرین مدرسه ساز و با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو هزینه شده و خواهد شد.
امان الله پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوط نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری  گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش شهرستان شوط ارائه نمود.
.