بمناسبت هفته نهضت سواد آموزی

نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان شوط با آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی شهرستان

نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان شوط با آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی شهرستان
همزمان با هفته سوادآموزی حسن عبدالهی اصل؛فرماندار شهرستان شوط با آموزش دهندگان دوره های نهضت سوادآموزی که در محل سالن آموزش و پرورش ترتیب یافته بود، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:

فرماندارشهرستان شوط  در این نشست از برنامه های نهضت سوادآموزی در این شهرستان قدردانی کرد و گفت: ترویج سواد آموزی برای تشویق افراد برای حضور در کلاسها در شهر و روستاها توسط آموزشیارن ادامه یابد.

وی تصریح کرد: هر کاری در حوزه آموزش و پرورش انجام گیرد هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری بزرگی است.

حسن عبدالهی اصل افزود: همکاری مسوولان اجرایی  و دهیاران روستاهابا دست اندرکاران سواد آموزی خیلی ضروری است و برنامه ریزی ها و انجام فعالیتها  بایستی بیش از گذشته در این زمینه  انجام شود.

حسن عبدالهی اصل  با بیان این مطلب گفت: امسال در راستای بهبود فضاهای آموزشی شهرستان شوط 10 واحد آموزشی با 55 کلاس درس در شهرستان در حال اجرا بوده که تعدادی از آنها امسال و مابقی آنها در آغاز سالتحصیلی 99 اتمام و به بهربرداری خواهد رسید.

فرماندار شوط نهضت سوادآموزی را یکی از مهمترین نهادهای آگاهی بخش خواند وگفت: افزایش نرخ باسوادی می تواند جامعه را به بلوغ فکری و شخصیت انسان را به تکامل برساندو  مشارکت افراد و نخبگان  را در توسعه اجتماعی و  فرهنگی در جامعه افزایش دهد.

وی با اشاره به شفافیت و سلامت در انتخابات افزود: همه باید تلاش کنیم تا در انتخابات پیش رو مشارکت حداکثری در سراسر کشور داشته باشیم و مشارکت گسترده مردم در شرایط فعلی که کشور در یک برهه حساس بسر می برد ضامن تامین امنیت ملی برای کشور است.

 در پایان این نشست نیز از آموزشیاران فعال و نمونه و چهره موفق نهضت سواد آموزی آموزش و پرورش شهرستان شوط ،با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تشکر وقدردانی شد.