جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه آبگرم معدنی شوط (ایسی سو) با حضور حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط

جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه آبگرم معدنی شوط (ایسی سو) با حضور حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه بررسی مسائل و مشکلات آبگرم معدنی شوط(ایسی سو) با حضور فرماندار و مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در جلسه بررسی مسائل آبگرم معدنی شوط با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری در شرایط کنونی، اظهار داشت: همان طور که گردشگری و منبع درآمد مهم بسیاری از کشورها است، درآمد ما نیز باید در این حوزه افزایش یابد.

حسن عبدالهی اصل گفت: برای افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در این شهرستان ، لازم است مسوولان به زیر ساخت های گردشگری توجه ویژه ای داشته باشند،افزود: توسعه زیر ساخت های گردشگری در توسعه اقتصاد و رونق کسب وکار اهمیت زیادی دارد.

وی خاطرنشان کرد:در راستای ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری در کنار مجتمع آبگرم معدنی،زمین هایی توسط منابع طبیعی و سازمان منطقه آزاد ماکو در اختیارادارات متولی با مشارکت بخش خصوصی جهت احداث ویلا ، خانه باغ و مراکز خرید و غیره در نظر گرفته شود.

عبدالهی اصل فراهم کردن امکانات زیر ساختی برای سرمایه گذاری تعامل و همکاری ادارات الزامی می باشد، تاکید کرد: زمانی که گردشگری به یک شهرستانی ورود پیدا می کند ضمن دیدن بناهای تاریخی و گردشگری از یکسری خدمات و امکانات رفاهی می خواهد بهره مند شود.

فرماندار شوط  در ادامه جلسه گفت: ما همچنین باید درکنار این مجتمع تفریحی ، روستاهایی که هدف گردشگری هستند، در کنار تامین زیرساخت ها، فرهنگ برخورد با گردشگران را نیز ایجاد کنیم.

در ادامه جلسه مسائل و مشکلات مربوط به تامین آب شرب،گاز ، راه،  برق و غیره ... بحث و تبادل و نظر شد.