🔻بازدید فرماندار شهرستان شوط بهمراه مدیر آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان از مدارس سطح شهر شوط

🔻بازدید  فرماندار شهرستان شوط بهمراه مدیر آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان از مدارس سطح شهر شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، عبدالهی اصل فرماندار به همراه روسای شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش با حضور در مدارس از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شده در سطح مدارس بازدید کردند.

فرماندار شهرستان شوط:

برای صیانت از سلامت خود و عزیزانمان باید موازین بهداشتی را جدی بگیریم و با مسوولان و کادر درمان همکاری کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، عبدالهی اصل فرماندار به همراه روسای شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش با حضور در مدارس از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شده در سطح مدارس بازدید کردند.

فرماندار شهرستان شوط با اشاره به بازدید از مدارس شهر شوط گفت: تشکر می کنیم از همکاری خوب اولیا و دانش آموزان که با توجه به شرایط خاص کرونایی در رعایت توصیه های بهداشتی دقیق هستند.

عبدالهی اصل افزود: در شرایط کرونایی و با توجه به دستورالعمل های ابلاغی تلاش آموزش و پرورش بر این است با بکارگیری شیوه های جدید آموزشی و گروهبندی دانش آموزان، هم دانش آموزان با رعایت فاصله اجتماعی حضور داشته باشند و هم آموزش به نحو شایسته امکان پذیر باشد.

فرماندار شوط با قدردانی از نقش اصحاب رسانه در آگاهی رسانی، خواستار حساسیت خانواده ها در استفاده از سامانه آموزشی شاد شد و افزود:از دانش آموزان و والدین آنان انتظار است با نصب سامانه شاد بر روی تلفن همراه خود در جریان روزانه و مرتب برنامه های آموزشی قرار داشته باشند.

وی بر سلامتی دانش آموزان تاکید کرد و از خانواده آن ها خواست مدیران و مسئولان آموزش و پرورش را در این مسیر پشتیبانی کنند.

 فرماندار شوط خطاب به دانش آموزان گفت: اعمال محدودیت ها و تصمیم گیری های لازم برای مقابله با سرایت ویروس کرونا در شهرستان از سوی ستاد کرونا انجام شده و تنها راه مقابله با این بیماری رعایت فاصله اجتماعی، زدن ماسک و جدی گرفتن دستورالعمل های بهداشتی و شستن دست ها است.

عبدالهی اصل  اظهار داشت: ما باید بپذیریم که ویروس کرونا تا مدتی با ما خواهد بود و برای صیانت از سلامت خود و عزیزانمان باید موازین بهداشتی را جدی بگیریم و با مسوولان و کادر درمان همکاری کنیم.