‍ فرماندار شهرستان شوط:

خواستار پایش مستمر و روزانه قیمت ها در شهرستان شوط شد.

خواستار پایش مستمر و روزانه قیمت ها در شهرستان شوط شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛عبدالهی اصل فرمانداربمناسبت روزملی اصناف با رییس اتاق اصناف به همراه امام جمعه و تعدادی از روسای ادارات شهرستان دیدار و گفتگو کردند

عبدالهی اصل فرماندارضمن دیدار با رییس اتاق اصناف به همراه امام جمعه و تعدادی از روسای ادارات شهرستان گفت: با توجه به مشکلات معیشتی و لزوم نظارت هر چه بیشتر بر بازار شخصا با حضور در سطح بازار ضمن گفتگو با فروشندگان و مشتریان مشکلات و کمبودها و گلایه مندی های آنان را برطرف خواهیم کرد.

وی افزود: در بحث تامین کالاهای اساسی و موجودی بازار مشکلی نداریم و اگر توزیع مناسب در سطح شهر انجام شود با افزایش قیمت مواجه نخواهیم شد که در این مقوله وظیفه نظارت صنعت و معدن و اتاق اصناف بسیار مهم میباشد.

عبدالهی اصل بر تشدید بازدید ها تاکید نمود و گفت: فروشندگانی که در سطح شهر اقدام به گران فروشی میکنند از طریق تعزیزات و صنعت معدن و تجارت بررسی و در اسرع وقت اقدام قانونی صورت گرفته و نتیجه به فرمانداری ارسال گردد.

فرماندار شوط  به همراهی و همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و صنوف و کسبه شهرستان با ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس شهرستان اشاره و تأکید کرد: این همکاری باید همچنان ادامه داشته باشد.

وی همچنین افزود: اداره صمت موظف به تهیه ماسک ارزان قیمت بوده تا در این روزهای کرونایی در اختیار عموم مردم گذاشته شود.

در این دیدارفرماندار به همراه روسای ادارات مختلف با پیاده روی در بازار و به صورت میدانی بر وضعیت بازار و فروش محصولات و خرید مشتریان نظارت و بازرسی می کنند.