💢در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط

💢در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط در آستانه ماه مبارک رمضان در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط "
فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان شوط  در این جلسه گفت : با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک و پرفضیلت رمضان قرار داریم، اعضای ستاد در انجام وظایف و اجرایی کردن مصوبات اهتمام و جدیت داشته باشند.

عبدالهی اصل افزود : باید در روستاهای پر جمعیت تمهیدات لازم برای توزیع گوشت منجمد و شکر توسط اداره صنعت ، معدن و تجارت با همراهی ادارات مرتبط در نظر گرفته شود .

وی همچنین بر عرضه با کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی در تولید شیرینی به ویژه زلوبیا و بامیه در قنادی ها تأکید و از ادارات مرتبط خواست که با در نظر گرفتن سلامت مردم به عنوان اولویت اول، بازدید ها و بازرسی ها را از مراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی تشدید کنند

عبدالهی اصل گفت: مکان‌هایی را که اقدام به توزیع کالاهای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان می‌کنند مکلف هستند حتماً بنر بزنند و از مردم هم تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این مراکز توزیع مراتب را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند و مطمئن باشند که با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

وی در پایان از مسئولین مربوطه جهت رسیدگی به فعالیت غذاخوری و رستوران و نانوایی ها و همچنین نحوه نظاررت برتوزیع گوشت یخ زده و گوشت مرغ در ماه مبارک رمضان و نظارت بر کارگاره های شن و ماسه خواستار شد.
.