دیدار مهندسین نظام مهندسی شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط

دیدار مهندسین نظام مهندسی شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط
رییس و مهندسین نظام مهندسی شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط دیدار و گفتگو نمودند

رییس و  مهندسین نظام مهندسی شهرستان شوط با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط دیدار و گفتگو نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار بخش عمده ای از کارهای فرمانداری را حوزه عمرانی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه فضای مدیریتی حاکم در شهرستان کاملا تخصص محور می باشد و این فضا آماده پذیرش نظرات علمی سازمان نظام مهندسی می باشد.

عبدالهی اصل همچنین نظارت و رعایت اصول فنی در امر ساخت و ساز در سطح شهرستان را قابل قبول خواندافزود: هرچند جای فعالیت و نظارت بیشتر نیز می باشد ولی جامعه مهندسین در شهرستان شوط در راستای خدمات دهی به مردم هیچگونه کوتاهی نمی کنند.

 وی با اشاره به اهمیت و نقش سازمان نظام مهندسی در نظارت بر ساخت و سازهای استاندارد و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی اظهار داشـت:سازمان نظام مهندسی باید با نظارت بیشتر در مراحل مختلف ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات در ساخت و سازهای غیر مجاز ، نقش خود را به لحاظ رعایت اصول فنی در ساخت و ساز ها ، داشتن ساختمان های مقاوم و ایمن و شهرسازی مبتنی بر قواعد ، نقش تأثیر گذار خود را ایفا کند.

فرماندار شوط خاطر نشان کرد:سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان هزینه برگزار مراسم ۵ اسفند روز مهندس را در قالب مبالغی به شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا جهت تهیه اقلام بهداشتی و سایر خدمات اختصاص دادند.

در ادامه جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات رییس و اعضای نظام مهندسی شهرستان شوط تجلیل شد.