◼️بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

دیدار رییس کتابخانه عمومی شهرستان با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط

دیدار رییس کتابخانه عمومی شهرستان با حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، رئیس، پرسنل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با فرماندار شوط دیدار کردند.

حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط کتابخانه ها را یکی از مراکز مهم فرهنگی دانست و گفت: کتابخانه مرکز ایجاد انگیزه است و جوانان تحصیل کرده و یا در حال تحصیل برای سپری کردن اوقات فراغت، مطالعه خارج از درس و بهره‌گیری آموزشی از منابع و کتابهای موجود به آن مراجعه می‌کنند و این فرصت بسیار مهم و مغتنم است.

فرماندار شوط به نقش کتابداران در تقویت فرهنگ کتابخوانی و تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان به مطالعه بیشتر کتاب به عنوان یک دوست ارزشمند و رشد دهنده اشاره کرد و گفت: برخورد کتابداران با مراجعان همچنین سطح تحصیلات و تخصص و تجربه آن ها در امر ارتقاء کیفیت خدمات رسانی و جذب جوانان و نوجوانان به کتابخانه های عمومی شهرستان تاثیر بسیار خوبی دارد.

عبدالهی اصل در پایان از زحمات و تلاش‌های مجموعه پرسنل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برای بهبود ارتباط مردم با کتاب و افزایش سهم کتاب در زندگی مردم قدردانی کرد.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شوط در این دیدار با ارائه گزارش مختصری از عملکرد اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان شوط به تشریح برنامه های این اداره در هفته کتاب و همچنین روند اجرای آبرگزاری نمایشگاه بمناسبت روز کتاب، کتابخوانی پرداخت.