برگزاری جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره )، قیام خونین ۱۵ خرداد

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت  سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره )، قیام خونین ۱۵ خرداد
جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره )، قیام خونین ۱۵ خردادبا حضور فرماندار و امام جمعه و سایر اعضا در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

💢به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط،
حسن عبدالهی اصل در این جلسه بر شناساندن و ترویج اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به نسل جوان تأکید کرد و افزود: هماهنگی و تعامل همه دستگاه‌ها و ادارات سطح شهرستان در برگزاری با شکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(س) ضروری است.
فرماندار شهرستان شوط اظهار داشت: هدف از برگزاری این برنامه ها تجدید میثاق با امام و رهبری و آشنایی نسل سوم و چهارم جامعه با امام و رهنمود های امام است. شخصیت امام خمینی(س) در سیاست داخلی و خارجی بسیار تاثیر گذار بوده است.
حجت الاسلام  جباری امام جمعه شوط با اشاره به فرارسیدن ایام ارتحال امام خمینی(س) گفت: حضور گسترده مردم در برنامه های سالروز ارتحال این بزرگوار سبب ناامیدی دشمنان اسلام و خنثی شدن توطئه های آنها می شود. این مراسم باید هر سال بهتر از سال گذشته برگزار شود تا دشمنان این انقلاب حتی یک لحظه هم فکر تجاوز به این سرزمین را به خود راه ندهند.
امام جمعه شوط ، با بیان و تبیین اندیشه‌های امام خمینی(س) و بیداری اسلامی را که امروزه در کشورهای اسلامی برای امت اسلامی به ارمغان آورده اشاره کرد و افزود: تحولات امروزه که در بین ملت‌های عربی و اسلامی و ملت‌های آزادیخواه در مبارزه با رژیم‌های مستبد و استکبار جهانی شاهد هستیم نشأت گرفته از تفکرات و اندیشه‌های حضرت امام(س) است.
در ادامه جلسه بعد از بحث و تبادل نظر برنامه های روز ارتحال حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد درشهرستان برنامه ریزی شده و مصوباتی نیز مقرر شد.