جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در شهرستان شوط

جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در شهرستان شوط با حضور فرماندار،مدیرگردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و اعضای ستاد در فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان شوط قبل از  ظهر امروز با حضورفرماندار ،مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و  اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای میزبانی از مسافران نوروزی اظهار داشت: با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب تلاش می شود که به نحو شایسته ای از میهمانان نوروزی استقبال شود.

حسن عبدالهی اصل  افزود: کلیه دستگاه های عضو این ستاد در امور مختلف اعم از خدمات جاده ای، بهداشت و سلامت، اسکان و امنیت با ھماھنگی با این ستاد موظف هستند تا در راستای ارائه خدمات به مسافران اوقات خوشی را برای هموطنان به ارمغان بیاورند.

وی بیان داشت: در راستای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان شوط می توان با شناساندن و معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان در ایام نوروز زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کرد.

 فرماندارشهرستان شوط اظهار کرد:با توجه به حجم بالای مسافرت‌های نوروزی در حوزه شهرستان شوط عوامل راهداری و پلیس راه تدابیر لازم را برای سفری مطمئن در ایام نوروز برای هم وطنان وهمشهریان فراهم نمایند.

در ادامه این جلسه پس از مرور مصوبات و ارائه نقطه نظرات اعضای ستاد بر تشکیل ستاد‌های فرعی در بخش‌ها تاکید و نظارت بر نحوه توزیع و قیمت کالا‌ها - بازدید از رستوران‌ها - استقرار و آماده باش پایگاه‌های اورژانس بین راهی - استقرار و آماده باش هلال احمر - تامین سوخت مورد نیاز و تعیین کشیک‌ها و تجهیز مدارس جهت اسکان مهمانان نوروزی، اصلاح خط کشی و تابلوها ایمنی و ساماندهی چادرهای هلال احمر و راه اندازی کمپ برای اسکان مسافران و آماده مساجد بین راهی با همکاری و هماهنگی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی تاکید شد.