برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهری و روستایی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات  شهری و روستایی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی
جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهری و روستایی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و ادارات خدمات رسان شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط:
شریف پورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  در این جلسه گفت:قیر رایگان برای شهرداری ها با پیگیریهای بعمل آمده از معاونت امور شهری وزارت کشور تخصیص خواهد یافت.
وی  از فرماندار شهرستان شوط خواستار پیگیری صدور مجوز شهرداری یولاگلدی را تا فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه گرامیداشت فجر شدند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این جلسه خاطرنشان کرد: مدیران کل بنیاد مسکن و راهداری و حمل و نقل جاده ای قول مساعد برای تجهیز ماشین آلات راهداری را برای شهرستان گرفته و همچنین قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی توسط بنیاد مسکن تحویل داده خواهد شد.
شریف پور بیان نمود: مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای طرحهای آبخیزداری ۴ شهرستان تخصیص خواهد یافت.
وی تصریح کرد:اجرای عملیات خط انتقال آب شرب برای ۱۰۶ روستاهای شهرستان شوط و پلدشت با اعتبار ۱۷۵ میلیارد تومان در دهه مبارک فجر کلنگ زنی خواهد شد.