🌹 گرامیداشت هفته وحدت

برگزاری گردهمایی روحانیون شیعه و سنی شهرستان شوط

برگزاری  گردهمایی روحانیون شیعه و سنی شهرستان شوط
گردهمایی روحانیون شیعه و سنی شهرستان شوط باحضور عبدالهی اصل فرماندار و حجت الاسلام جباری امام جمعه شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد

نشست صمیمی علمای شیعه و سنی شهرستان شوط بمناسبت هفته وحدت با حضور فرماندار، امام جمعه، معاوت فرماندار ،بخشدارمرکزی و فرمانده ناحیه سپاه شهرستان و روحانیون شیعه و سنی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛

 فرماندار شهرستان شوط در این نشست ضمن تبریک میلاد مسعود پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت اظهار داشت: اهل سنت همواره مدافع انقلاب و نظام بوده و در همه صحنه‌ها از جمله دوران دفاع مقدس حضوری فعال داشته است که آمار شهدا و جانبازان اهل تسنن نشان از دلبستگی پیروان این مذهب به اسلام و نظام و انقلاب دارد.

وی با بیان اینکه رشد و توسعه جوامع بشری و رونق تولید در گرو اتحاد است، این فرهنگ را راهگشای حل مشکلات و معضلات جامعه قلمداد کرد، گفت ؛وحدت میان شیعه و سنی در این شهرستان مثال‌زدنی بوده و آن را الگویی برای مسلمان دانست.

 حسن عبدالهی اصل افزود: هفته وحدت امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا تهاجم دشمن بر امت اسلامی بیش از هر زمان دیگر بوده و بیداری اسلامی روی داده در کشورهای مسلمان موجب وحشت استکبار شده است.

فرماندار شوط افزود: برنامه‌های هفته وحدت موجب تبیین اهمیت توسعه و ترویج سیره پیامبر اکرم (ص) و اشاعه فرهنگ دینی و تعالیم اسلامی در بین مردم و نیز اهمیت وحدت و انسجام دینی در جامعه اسلامی خواهد شد.