با حضور فرماندار شهرستان شوط

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شوط برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شوط برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، جلسه ستادساماندهی امورجوانان شهرستان شوط باحضور فرماندار، ماون فرماندار،بخشدار قره قویون و تعدادی از ادارات در محل فرمانداری برگزارشد.

فرماندار شهرستان شوط ، با اشاره به فرارسیدن 20 فروردین، روز ملی فناوری هسته‌ای، اظهار کرد: بیستم فروردین ماه، روز ملی فناوری هسته‌ای یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان جوان میهن اسلامی در اثبات توانمندی‌های علمی کشور و اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران برای حرکت در مسیر رشد علمی و تکنولوژی و بومی‌سازی صنعت انرژی هسته‌ای است.

وی با توجه به فرارسیدن ولادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، روز پاسدار و نظر به اظهارات و اقدام وقیحانه نظام سلطه به سرکردگی آمریکا مبنی بر تروریستی دانستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف واهی انشقاق و تفرقه در بدنه کشورمان افزود: بمنظور تبریک و تهنیت ایام و تقدیر از پرسنل خدوم سپاه  پاسداران انقلاب در ناحیه سپاه شهرستان شوط  حضور یافته وبا محکوم کردن حرکت از موضع ضعف ترامپ ،پیام وحدت وحمایت خود را از پاسداران عزیز اعلام نماییم .

حسن عبدالهی اصل  در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: حمایت از نسل جوان و جوان گرایی از مهمترین خط مشی‌ها و اصول کلی برنامه‌های دولت تدبیر و امید است و دولت خود را مؤظف به کاستن دغدغه‌ها و مشکلات جوانان میداند و همواره بر این اولویت مهم تأکید داشته است.

فرماندار شهرستان شوط با بیان اینکه جوانان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی کشور هستند گفت: باید از تمامی ظرفیت جوانان در مسیر توسعه و رشد کشور استفاده کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با استفاده از تسهیلات و فرصت های  موجود در منطقه بالاخض سازمان منطقه آزاد ماکو بهترین موقعیت بر جوانان بوده  که بتوان با این ظرفیت ها کارهای مهمی برای جوانان منطقه انجام داد.

فرماندار شهرستان شوط  بر روسای ادارات تاکید کرد: در راستای پویایی ادارات و ارتباط با جوانان بسترهای لازم در در خصوص راه اندازی اتاق فکر با حضور جوانان اقدام نمایند.

در ادامه اکبری رییس ورزش و جوانان شوط نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه جوانان و همچنین برگزاری مراسمات روز جوان بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام در شهرستان شوط مطالبی را مطرح نمودند.