برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهری و روستایی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی
جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهری و روستایی شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و ادارات خدمات رسان شهرستان شوط در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 26 دی 1397 ساعت 11:02
🌺دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:مهندس بدلی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل دفترکار فرماندار با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
  • سه شنبه 25 دی 1397 ساعت 11:00
♦برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور فرماندار و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 25 دی 1397 ساعت 10:57
دیدار فرماندار شهرستان شوط با جانباز امیر اصغرنژاد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و دکتر مینایی رییس شبکه بهداشت و درمان با حضور در منزل امیر اصغرنژاد جانباز بالای 80 درصد از زحمات همسر گرامی ایشان بعنوان پرستار نمونه تجلیل کردند
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:33
جلسه بررسی مسایل و مشکلات روستای علیار از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات وجمعی از اهالی روستای علیار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مسایل و مشکلات روستای علیار از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات وجمعی از اهالی روستای علیار بررسی شد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:31
بازدید فرماندار شهرستان شوط از کارخانه کابی آلیاژ شرکت هندی ها در حوزه بخش مرکزی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط : طی جلسه اخیر فرماندار شهرستان شوط با ادارات مرتبط در خصوص کاهش آلایندگی کارخانه کابی آلیاژ، با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات از این کارخانه بازدید به عمل آمد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:28
✨به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستارصورت گرفت
دیدار فرماندار شوط با پرستاران بیمارستان شهدای شوط
✅ عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و شهردارشوط و همکاران فرمانداری با حضور در بیمارستان شهدای شوط از زحمات پرستاران و کادر درمانی بیمارستان تجلیل کردند
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 12:58
برگزاری جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان شوط به ریاست فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی و رفع انسداد بی سوادی در شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 11:05
دیدار رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط
سرهنگ نصرتی رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل دفتر کار فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 09:05

آرشیو اخبار


تصویر روز


نظر سنجی


نظر شما در مورد نحوه اطلاع رسانی وب سایت استانداری چیست؟