◾️برگزاری نشست مشورتی دهیاران بخش قره قویون شهرستان شوط

◾️برگزاری نشست مشورتی دهیاران بخش قره قویون شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش قره قویون شهرستان شوط با ‌حضور فرماندار و بخشدار و دهیاران بخش مذکور در محل بخشداری برگزار شد.

🔴در نشست مشورتی دهیاران بخش قره قویون شهرستان شوط مطرح شد:

تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار و دهیاران که بصورت شبانه روزی در راستای خدمت به روستاییان در سطح بخش فعالیت و تلاش می کنند.

خدمت رسانی به مردم  و پیگیری مسایل و مشکلات روستاها از اولویت اصلی و وظلایف دهیاران بوده و که بایستی در این زمینه کوتاهی نکنند.

دهیاران در روستاها نه تنها بعنوان انجام کارهای عمرانی و فرهنگی توجه داشته در برنامه ریزی و ارائه ایده و  پیشنهادات سازنده در راستای توسعه روستایی نیز تلاش نمایند.

اقدامات خوبی در زمینه حوزه های آموزشی ،ورزشی و بهداشتی و بالاخص گازرسانی به روستاهای بخش قره قویون انجام شده که تمام روستاهی بالای 20 خانوار از نعمت گاز  در این بخش بهره مند هستند.

تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه تمامی دهیاران و شوراها و دبیران کانون‌های سلامت محله در برنامه بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا و ضمن تاکید و ایجاد حساسیت رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بین مردم، مواردی از قبیل جلوگیری از برگزاری مراسم عروسی و مجلس ترحیم، آموزش ، پررنگ کردن تبلیغات و نصب بنر در مبادی ورودی روستاها در راستای اعلام به اهالی که کرونا هنوز تمام نشده است، اقدام نمایند.

با توجه به آغاز ثبت نام شوراهای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ ،دهیاران عزیز شرایطی را فراهم کنند تا حضور افراد توانمند، پاکدست، انتقاد پذیر و مسئولیت‌پذیر را برای دواطلب شورای اسلامی روستاها فراهم کنند، ما نیاز به افرادی داریم که در حوزه خدمات روستایی تخصص داشته، برنامه دان و برنامه ریز باشند.