آغاز عملیات آسفالت ریزی 3 روستای بخش قره قویون شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: عملیات قیر پاشی محور راه روستایی ایشکه سو ، صمد یوردی ، کورابلاغ از روستاهای بخش قره قویون شهرستان شوط آغاز و محور برای آسفالت ریزی در حال آماده سازی می باشد.
  • پنج شنبه 27 مرداد 1401 ساعت 07:20
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:آذربایجان‌غربی در ثبت وقایع حیاتی جز سه استان نخست کشور است
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: این استان در ثبت وقایع حیاتی در جایگاه برتر و همیشه جز سه استان نخست کشور بوده که نشان از یک هماهنگی بین دستگاهی دارد.
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 20:30
هشدار زرد هواشناسی
بنابر پیش بینی سازمان هواشناسی در هشدار سطح زرد این سازمان با افزایش ابر‌های همرفتی و فعالیت سامانه بارشی از فردا پنج‌شنبه، وقوع رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در شمال #آذربایجان_غربی ، شرق و جنوب سیستان و بلوچستان دور از انتظار نیست آب‌گرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب به صورت محدود، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌های فصلی از مخاطرات این سامانه جوی اعلام شده است
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 16:30
بمناسبت 26 مرداد ماه ،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران
دیدار دلجویی با آزادگان سرافراز شهر شوط
بمناسبت 26 مرداد ماه ،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران با آزادگان سرافراز شهر شوط(محرم رشیدی- طیب شیردل)با حضور فرماندار،رییس دادگستری، فرماندهان سپاه و انتظامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران،منابع طبیعی و آبخیزداری دیدار و دلجویی شد
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 12:00
فرماندار شهرستان شوط؛ هفته دولت فرصت مغتنم و مناسبی برای انعکاس و اطلاع رسانی عملکرد و خدمات دولت به مردم در حوزه‌های مختلف است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار،رییس دادگستری ،بخشداران و روسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 11:30
بمناسبت 26 مرداد ماه ،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران
دیدار دلجویی با آزادگان سرافراز روستای صوفی(آزاده متوفی رحیمی)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: بمناسبت 26 مرداد ماه ،سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران با آزادگان سرافراز روستای صوفی(آزاده متوفی رحیمی) با حضور بخشدار مرکزی،شهردار یولاگلدی، سپاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران،ورزش و جواناندیدار دلجویی شد
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 07:53
پیام تبریک فرماندارشهرستان شوط به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 07:51
پیام تبریک فرمانداذ شهرستان شوط در پی انتصاب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی
فرماندار شهرستان شوط در پی انتصاب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی پیام تبریکی صادر نمود.
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 07:15
40 گیگابایت اینترنت رایگان فعال شد
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از فعال‌سازی بسته 40 گیگابایتی اینترنت برای افراد مشمول سه دهک اول یارانه‌بگیر خبر داد. با اعلام وزارت ارتباطات سرپرستان خانواری که در سه دهک کم‌درآمد یارانه بگیران هستند تا پایان هفته جاری می‌توانند با مراجعه به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir یا با شماره‌گیری کد #1234*4* برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کنند.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 17:00

آرشیو اخبار


اطلاعیه